Tabletki nr 1 w naszym rankingu

Odkryj zwycięski produkt na powiększenie biustu

Sprawdź produkt nr 1 w rankingu

Ćwiczenia na powiększenie biustu

Ćwiczenia na większy biust

Zastanawiasz się jakie ćwiczenia na powiększenie biustu są naprawdę skuteczne?

Z tego artykułu dowiesz się które ćwiczenia na biust wybrać, aby uzyskać jak najlepsze efekty, poprawić jędrność oraz pełność swoich piersi, poznasz również 1 bardzo prosty sposób, aby w pełni naturalnie powiększyć swój biust nawet o 1 lub 2 rozmiary i to bez kosztownych operacji plastycznych...

Na wstępie, musisz wiedzieć, że nie da się wpłynąć na rozmiar miseczki poprzez wykonywanie ćwiczeń ani masaży, to istotne, aby uniknąć późniejszego rozczarowania, możesz jednak i to całkowicie za darmo, poprawić pełność swoich piersi, zapewniając im naturalny efekt push-up, sprawiając, że Twój biust optycznie stanie się większy i bardziej atrakcyjny.

Ćwiczenia podzielimy na te wykonywane w domu oraz te, które możesz wykonać na profesjonalnej siłowni, druga opcja to również świetny sposób na poznanie ciekawych ludzi i nawiązanie nowych znajomości.

W kolejnej sekcji przygotowaliśmy dla Ciebie skuteczny, 12-tygodniowy program treningowy z uwzględnieniem długości przerw, ilości poszczególnych serii oraz powtórzeń, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie klatki piersiowej, poprawisz stabilizacje całego ciała i wysmuklisz ramiona.

Skuteczne ćwiczenia na powiększenie biustu

Ćwiczenia na większy biust do wykonania w domu

Ten zestaw ćwiczeń możesz z powodzeniem wykonać w zaciszu własnego mieszkania, dzięki czemu zachowasz 100% dyskrecji i komfortu.

1. Diamentowe pompki

2. Pompki damskie klasyczne

3. Rozpiętki ze sztangielkami/butelkami

Do wykonania tego prostego ćwiczenia na powiększenie biustu, niezbędne będą sztangielki lub zwykłe butelki z wodą, w zależności od stopnia wytrenowania, można zacząć od butelek po 250ml, 500ml, 1l lub nawet 1,5l.

Darmowy program z ćwiczeniami na jędrny i pełniejszy biust 2018

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy skuteczny plan treningowy na wzmocnienie klatki piersiowej oraz poprawienie jędrności i pełności biustu, bez wychodzenia z domu, ani kosztownych zabiegów.

Zestaw ćwiczeń należy wykonywać 3 razy w tygodniu:

Najważniejsze, aby po każdym treningu zachować minimum 1 dzień wolny na regeneracje. Ćwiczenia wykonuj w obwodzie, tzn. po wykonaniu jednej serii pompek klasycznych, przejdź do pompek diamentowych a później do rozpiętek z butelkami.

Przez pierwsze 4 tygodnie wykonuj tylko 1 obwód, czyli po 1 serii każdego ćwiczenia, wraz ze wzrostem poziomu wytrenowania, najlepiej co 4 tygodnie, zwiększ ilość obwodów o jeden, tak, aby na końcu 12 tygodniowego cyklu treningowego wykonywać trzy pełne obwody.

Darmowy program na większy biust - 12 tygodni - 2018r
Nazwa ćwiczenia Ilość powtórzeń Długość przerwy
Diamentowe pompki 5-10 60 sekund
Pompki damskie klasyczne 5-10 60 sekund
Rozpiętki z butelkami 10-12 45 sekund

Jeśli nie jesteś w stanie wykonać powtórzeń w górnej granicy, zacznij od dolnego zakresu, po kilku tygodniach, gdy Twoja siła wzrośnie, zwiększ liczbę wykonywanych powtórzeń.

Naturalnie większy biust nawet do 2 rozmiarów

Możesz również skorzystać z dostępnych na rynku, wysokiej jakości tabletek na powiększenie biustu, preparaty najnowszej generacji zawierają wyłącznie naturalne i dobrze przebadane składniki, atesty, a nawet w niektórych przypadkach 100% gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku braku zadowolenia z uzyskanych efektów.

W naszym rankingu przeanalizowaliśmy dla Ciebie dostępne na rynku produkty na powiększenie piersi i wybraliśmy jeden, który wg naszej opinii zasługuje na specjalne wyróżnienie.

Sposób na większy rozmiar piersi

Ćwiczenia na biust do wykonania na siłowni

W tym wypadku najlepiej skorzystać z pomocy trenera personalnego pracującego na siłowni będzie on w stanie nauczyć Cię poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń, co bez wątpienia przełoży się na uzyskanie szybszych efektów.

Przykładowe ćwiczenia

Masaże na jędrny biust, wyprostowana postawa

Bardzo ważnym elementem jest również dbanie o prawidłową postawę ciała, unikanie garbienia, ponieważ może to znacząco wpłynąć na wizualne zmniejszenie rozmiaru Twoich piersi, dodatkowym elementem może być wprowadzenie masaży, które świetnie wpływają na ujędrnienie biustu oraz jego sprężystość, ogromną zaletą tej formy ujędrniania biustu jest fakt, iż można ją wykonać bez wychodzenia z domu i w dodatku całkowicie za darmo.

Efekty ćwiczeń na powiększenie biustu

Uzyskane efekty mogą znacząco się różnić, najważniejsza jest systematyczność i świadomość, że efekty nie pojawią się z dnia na dzień, pamiętaj, że wykonanie kilku ćwiczeń nie zajmuje dużo czasu, za to satysfakcja i wzrost pewności siebie dzięki efektom Twoje pracy będą nieocenione.

Mamy nadzieje, że wiesz już co zrobić by mieć większe piersi, oraz jakie ćwiczenia na powiększenie biustu są naprawdę skuteczne, możesz również skorzystać z gotowego programu treningowego lub stworzyć własny, jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia.

Zwycięski produkt rankingu Femelo

W kategorii suplementy na powiększanie biustu

Zobacz zwycięski produkt

Serwis Femelo.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.