Tabletki nr 1 w naszym rankingu

Odkryj zwycięski produkt na powiększenie biustu

Sprawdź produkt nr 1 w rankingu

Czy bezoperacyjne powiększanie biustu to oszustwo, czy skuteczna sposób na większy i pełniejszy biust?

Wybrane metody na powiększenie biustu bez operacji

Szukasz metody na powiększenie biustu bez operacji, która może zapewnić realne i bezpieczne efekty? Boisz się inwazyjnej operacji plastycznej i ryzyka powikłań po wykonanym zabiegu?

Bezoperacyjne metody powiększania piersi cieszą się wśród pań niesłabnącą popularnością, będąc kuszącą alternatywą dla powiększania piersi przy pomocy sylikonowych implantów.

Czy jest to skuteczny sposób na większy biust czy jedynie chwyt marketingowy?

Nieinwazyjne zabiegi wypełnienia piersi

Obecnie najczęściej wykonuje się zabiegi z wykorzystaniem preparatów macrolane oraz aquafilling bodyline. Obie metody niechirurgicznego powiększania biustu pozwalają na uzyskanie natychmiastowego efektu w poprawie rozmiaru oraz kształtu piersi.

Zarówno kwas hialuronowy Macrolane oraz preparat Aquafilling są w stanie zapewnić wzrost rozmiaru biustu o 1 rozmiar przy pierwszym zabiegu. Warto podkreślić, że w wielu przypadkach biust po wypełnieniu wygląda bardzo naturalnie i trudno odróżnić go od piersi naturalnych.

Wydawałoby się, że są to metody idealne, natychmiastowe efekty, brak konieczności rezygnacji z codziennych obowiązków. Czy tak jest na pewno?

Niektóre panie alarmują, że pojawiły się u nich skutki uboczne związane z powiększeniem piersi metodą aquafilling. Najczęściej są to niegroźne, ale mało estetyczne zgrubienia, jednak pojawiają się również komentarze na temat rozlania się preparatu.

Podobnie wygląda sytuacja w przypadku wypełnienia piersi kwasem hialuronowym, tutaj również można trafić na informacje o zbierających się grudkach.

Ze względu na możliwość zafałszowania wyników badań mammograficznych, część klinik wycofała się z wykonywania zabiegów z jego użyciem.

Powiększenie biustu naturalnymi preparatami

Naturalne metody bezoperacyjnego powiększania biustu

Coraz więcej pań decyduje się na mniej inwazyjną metodę powiększania biustu z wykorzystaniem naturalnych preparatów. One również pozwalają na powiększenie biustu o 1 rozmiar bez ingerencji chirurgicznej, jednak w ich wypadku efekty nie są natychmiastowe.

U większości kobiet pełny efekt pojawia się najczęściej dopiero w 3 lub 4 miesiącu systematycznego stosowania preparatu. Jednak w niektórych przypadkach, pierwsze widoczne zmiany w pełności oraz jędrności piersi mogą pojawić się już po upływie 2-3 tygodni.

Ta forma kuracji również obarczona jest pewnymi efektami ubocznymi. Polegają one głównie na wystąpieniu reakcji alergicznej na któryś ze składników preparatu lub dolegliwościach ze strony układu pokarmowego.

W dalszej części tego artykułu postaram się przedstawić Ci wszystkie informacje, które udało mi się zgromadzić na potrzeby tego artykułu.

Dowiesz się, na czym polega każda z metod oraz jakie efekty można dzięki nim uzyskać. Odpowiem również na serię pytań dotyczących powiększania biustu bez operacji.

Metoda nr 1: Aquafilling Bodyline

Niechirurgiczne powiększanie piersi metodą Aquafilling Bodyline to jeden z częściej wykonywanych zabiegów mających na celu poprawienie kształtu i rozmiaru biustu.

Bez wątpienia jest to ciekawa alternatywa chirurgicznego powiększania piersi z wykorzystaniem sylikonowych implantów.

Jednorazowo wypełnia się każdą pierś preparatem aquafilling bodyline w ilości 150 ml, co pozwala uzyskać wzrost biustu o 1 rozmiar. Sam zabieg jest bardzo mało inwazyjny i pozwala wrócić do codziennych obowiązków już tego samego dnia. To jednak nie jedyne zalety tego preparatu.

Jeśli uznasz, że uzyskany rezultat nie jest zadowalający, możesz ponownie wykonać zabieg wypełnienia biustu po upływie 3 miesięcy. Ostatecznie biust można powiększyć nawet o 3 rozmiary.

Niechirurgiczne powiększenie biustu preparatem aquafilling bodyline

Zabieg Aquafilling zapewnia bardzo naturalne odczucia, zarówno wizualne, jak i w dotyku, dzięki czemu samo powiększenie jest bardziej dyskretne niż w przypadku implantów, które w wielu przypadkach wyglądają sztucznie.

Preparat składa się w 98% z soli fizjologicznej oraz w 2% poliamidu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, w którego trakcie lekarz dokonuje wkłucia, przez które wprowadzana jest kaniula niezbędna do aplikacji preparatu.

Po jego wprowadzeniu konieczne jest rozmasowanie preparatu znajdującego się pod skórą w celu uzyskania oczekiwanego kształtu. W trakcie zabiegu pacjentka jest w pełni świadoma i może już w jego trakcie ocenić efekt zabiegu oraz wraz z lekarzem podjąć kolejne kroki.

Po miesiącu od wypełnienia piersi preparatem aquafilling bodyline nie powinien zostać żaden ślad po wykonanym wkłuciu. Zupełnie inaczej niż w przypadku metod operacyjnych, które pozostawiają widoczne blizny w miejscach nacięcia.

Mogłoby się wydawać, że zabieg jest rozwiązaniem idealnym, niestety posiada również swoje wady.

Pierwszą jest fakt, iż efekt zabiegu nie gwarantuje trwałego efektu i utrzymuje się tylko przez 5 lat od momentu jego wykonania.

Możemy również natrafić na komentarze pisane przez kobiety niezadowolone z końcowego rezultatu, skarżące się na powstałe grudki, a nawet przypadki rozlania się preparatu.

Niektórzy chirurdzy plastyczni również nie wypowiadają się zbyt pozytywnie na temat tej metody.

Warto przed wykonaniem zabiegu wziąć pod uwagę wszystkie czynniki ryzyka.

W wielu przypadkach zabiegu nie wykonuje chirurg plastyczny a jedynie osoba posiadająca wykształcenie medyczne, przeszkolona przez pracowników firmy produkujących preparat.

Koszt zabiegu może znacznie różnić się w zależności od miasta, kliniki, a także doświadczenia osoby wykonującej zabieg. Ceny potrafią wahać się od 5.000 do nawet 15.000 tys. złotych.

Przede wszystkim nie warto skupiać się na cenie, a znalezieniu kliniki z dobrą opinią wśród kobiet po przebytym interesującym nas zabiegu.

Najważniejsze informacje: Aquafilling Bodyline
Konieczność rezygnacji z aktywności fizycznej Przybliżony koszt powiększenia biustu Możliwe powiększenie Uzyskany efekt wizualny oraz w dotyku
24h od 5.000 do 15.000 zł od 1 do 3 rozmiarów Bardzo naturalny

Metoda nr 2: Macrolane

W 2008r firma Galderma wprowadziła na rynek rewolucyjny preparat na bezoperacyjne powiększanie biustu o nazwie Macrolane

Czym jest Macrolane? Jest to żel na bazie kwasu hialuronowego w opatentowanej technologii NASHA (stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego).

Pozwala on na uzyskanie naturalnego efektu powiększenia biustu o 1 rozmiar, tak samo jak z wykorzystaniem metody aquafilling.

Jak wygląda procedura zabiegu? Lekarz dokonuje serii kilku 3 milimetrowych nacięć w okolicy pachy, przez które wprowadzana jest kaniulą którą podawany jest preparat.

Sam zabieg nie powinien trwać dłużej niż 45-60 minut i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a nie ogólnym. Pozwala to na opuszczenie kliniki jeszcze tego samego dnia, w którym przeprowadzony został zabieg.

Powiększenie biustu bez operacji z wykorzystaniem żelu macrolane pozwala na uzyskanie szybkiego efektu powiększania i estetycznego wyglądu. Niestety efekty nie są trwałe.

Żel Macrolane jest całkowicie biodegradowalny, co oznacza, że z biegiem czasu rozmiar oraz kształt biustu wróci do stanu sprzed zabiegu. W celu zachowania efektu powiększenia u większości pań zabieg należy powtórzyć po upływie 18-30 miesięcy.

Coraz więcej klinik wycofuje się ze stosowania tej formy bezoperacyjnego powiększania piersi. Wynika to z faktu, iż tworzące się grudki mogą zafałszować wyniki badań mammograficznych.

Należy jednak podkreślić, że sam preparat jest stosunkowo bezpieczny i nie ma dowodów na powodowanie skutków ubocznych niebezpiecznych dla życia i zdrowia.

W przypadku tej metody, ceny również mocno różnią się w zależności od kliniki, miasta czy doświadczenia lekarza przeprowadzającego zabieg.

W większych miastach czy klinikach cieszących się wyższą renomą koszt zabiegu może sięgać nawet 12.000 zł. Możliwe jest jednak znalezienie kliniki, w której można powiększyć biust z wykorzystaniem preparatu macrolane nawet za 4.000 zł.

Najważniejsze informacje: Macrolane
Konieczność rezygnacji z aktywności fizycznej Przybliżony koszt powiększenia biustu Możliwe powiększenie Uzyskany efekt wizualny oraz w dotyku
7 dni od 4.000 do 12.000 zł 1 rozmiar Bardzo naturalny

Metoda nr 3: Naturalne preparaty w formie kapsułek oraz kremów

Podniesienie biustu bez operacji z wykorzystaniem naturalnych suplementów

Coraz więcej pań decyduje się na powiększanie biustu bez operacji z wykorzystaniem naturalnych preparatów w formie tabletek lub kremów.

Nie ma wątpliwości, że metoda ta ma wiele zalet i może być ciekawą alternatywą dla dwóch opisanych wcześniej niechirurgicznych sposobów powiększania piersi.

Rezultat jaki możemy uzyskać z wykorzystaniem tej metody to wzrost piersi o 1 rozmiar, czyli tyle, co w przypadku preparatów macrolane czy aquafilling bodyline. Niestety, ten sposób powiększania piersi bez ingerencji chirurgicznej nie gwarantuje natychmiastowych efektów.

U większości kobiet, pełny efekt kuracji powiększającej zaobserwować można dopiero w 3 lub 4 miesiącu systematycznego stosowania preparatu.

W niektórych przypadkach pierwsze zmiany widoczne są już w 2-3 tygodni, dotyczą one jednak głównie poprawy pełności i jędrności piersi, a nie ich rozmiaru.

Według zapewnień producentów wzrost rozmiaru jest trwały. Niestety według pań stosujących tę formę kuracji, efekt powiększenia utrzymuje się do kilku miesięcy od zakończenia stosowania produktu.

Połączenie suplementu w formie tabletek z kremem o silnym działaniu miejscowym pozwala na przyspieszenie pojawienia się pierwszych widocznych efektów. Dodatkowo pomaga rozświetlić i ujędrnić biust.

Działanie preparatów na bazie składników ziołowych polega na dostarczeniu do organizmu fitoestrogenów roślinnych, hormonów bliźniaczo podobnych do estrogenów, jednak wykazujących mniej efektów ubocznych.

Wzrost poziomu hormonów prowadzi do podziału oraz mnożenia komórek, dzięki czemu biust staje się większy i bardziej pełny.

Ponadto składniki odżywcze zawarte w preparacie wpływają na zwiększoną syntezę kolagenu, zapewniając piersiom naturalny efekt push-up.

Metoda niechirurgicznego powiększania biustu w formie tabletek również może powodować skutki uboczne. Nie są one jednak tak poważne, jak w przypadku dwóch opisanych wcześniej metod.

Zawarte w suplemencie składniki mogą powodować dolegliwość ze strony układu pokarmowego (biegunka, niestrawność, zaparcia). Może również wystąpić reakcja uczuleniowa na któryś ze składników preparatu.

Z tej formy kuracji nie powinny korzystać kobiety w ciąży oraz w trakcie karmienia piersią.

Rynek zalany jest preparatami wątpliwej jakości, osobiście jestem w stanie wyróżnić 3, które mogą zapewnić realne efekty. Wyróżniony przeze mnie preparat na powiększenie biustu bez operacji spełnia wszystkie kryteria wysokiej jakości produktu.

Bezoperacyjne powiększenie biustu z wykorzystaniem tabletek oraz kremu

Ma naturalny skład (bez chemicznych dodatków), posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, ale co najważniejsze objęty jest 30-dniową gwarancją satysfakcji.

Co to znaczy? Jeśli w ciągu 30 dni od rozpoczęcia kuracji uznasz, że uzyskany efekt nie zapewnił Ci oczekiwanych rezultatów, możesz go zwrócić bez podania przyczyny i odzyskać wydane pieniądze.

To chyba jedyna forma bezoperacyjnego powiększania piersi, która daje taką możliwość.

Jeśli nie wiesz, czy korzystanie z wybranego przez Ciebie preparatu jest bezpieczne, możesz skonsultować się przed rozpoczęciem kuracji z lekarzem.

Najważniejsze informacje: Naturalne preparaty
Konieczność rezygnacji z aktywności fizycznej Przybliżony koszt powiększenia biustu Możliwe powiększenie Uzyskany efekt wizualny oraz w dotyku
Nie od 169,00 zł 1 rozmiar Bardzo naturalny

Porównanie niechirurgicznych metod powiększania biustu

Wszystkie wymienione w tym artykule metody mogą zapewnić naturalny i bardzo zadowalający dla większości kobiet efekt powiększenia biustu. W dodatku bez konieczności ingerencji chirurgicznej.

Różnią się jednak pod wieloma względami, m.in. kosztami zabiegu, tym kiedy mogą pojawić się pierwsze efekty, oraz stopniem inwazyjności.

W tej części znajdziesz czytelne zestawienie wszystkich niechirurgicznych sposobów na powiększenie biustu, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wybrać odpowiednią metodę dla Twoich potrzeb.

Zestawienie
Aquafilling Macrolane Suplementy
Kiedy efekt Natychmiast Natychmiast 3 miesiące
Cena od 5.000 zł 0d 4.000 zł od 169,90 zł
Konieczność zabiegu Tak Tak Nie
Rezygnacja z aktywności 24h 7 dni Nie

Czy powiększenie biustu bez operacji daje trwałe efekty?

Niestety, ale żadna z wymienionych w tym artykule metod bezoparcyjnego powiększania piersi nie gwarantuje trwałego efektu. Czas, po którym piersi wrócą do poprzedniego rozmiaru może różnić się w zależności od metody, na którą się zdecydujemy.

Po wykonaniu zabiegu z wykorzystaniem żelu na bazie kwasu hialuronowego Macrolane można cieszyć się większym biustem przez 12-24 miesiące od momentu jego przeprowadzenia.

W przypadku metody Aquafilling Bodyline czas ten wynosi w przybliżeniu do 5 lat. Natomiast korzystając z naturalnych suplementów, efekt powiększenia piersi może utrzymać się nawet kilka miesięcy od zakończenia kuracji.

Czy bezoperacyjne powiększanie biustu jest bezpieczne?

Zasadniczo, tak. Wszystko zależy od wybranej przez nas formy nieoperacyjnego powiększania piersi, ponieważ w przypadku każdej z nich mogą wystąpić inne skutki uboczne.

Aktualnie najbezpieczniejszym sposobem na powiększenie biustu bez operacji są naturalne suplementy diety, ponieważ jedynie usprawniają pracę organizmu i układu hormonalnego.

Nie wymagają żadnej ingerencji chirurgicznej, zawierają wyłącznie naturalne składniki, nie ma również konieczności z rezygnacji z codziennych obowiązków.

Bardzo ważne, aby przed rozpoczęciem kuracji upewnić się, że nie występuje u nas uczulenia na którykolwiek ze składników. Należy również bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta odnośnie do dawkowania konkretnego produktu.

Podsumowanie

Jak widzisz, powiększenie biustu bez operacji jest możliwe i w wielu przypadkach jest w stanie zapewnić bardzo dobre rezultaty.

Jeśli oczekujesz natychmiastowego efektu powiększenia przy minimalnej inwazyjności, zabieg z wykorzystaniem preparatu macrolane lub aquafilling może być dobrym wyborem.

Obie metody mogą powiększyć biust o przynajmniej 1 rozmiar bez konieczności długiej rekonwalescencji jak w przypadku implantów piersiowych .

Trzeba jednak pamiętać, że choć inwazyjność zabiegu jest bardzo mała, zawsze istnieje ryzyko pewnych powikłań. Warto mieć również na uwadze, że zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego może wpłynąć na zafałszowanie wyników badań USG piersi.

Te kobiety, którym zależy na jak największym stopniu bezpieczeństwa przy jednoczesnym uzyskaniu widocznego efektu powiększenia biustu, mogą skorzystać z kuracji preparatami na bazie składników ziołowych.

Korzystając z tej właśnie metody niechirurgicznego powiększania piersi, również możesz uzyskać wzrost biustu o 1 rozmiar, przy zminimalizowaniu skutków ubocznych.

Co prawda efekt może pojawić się nieco później, jednak biorąc pod uwagę niską cenę, bezpieczeństwo stosowania, oraz gwarancje zwrotu pieniędzy, może to być świetna alternatywna dla opisanych wcześniej zabiegów medycznych.

Powiększenie biustu bez skalpela to dobry wybór zarówno dla tych kobiet, które nie chcą przechodzić inwazyjnego zabiegu, jak i dla tych które chcą zrobić pierwszy krok w jego kierunku.

Pozwoli to na ocenę wyglądu piersi i podjęcie decyzji na temat ostatecznego ich rozmiaru przed wykonaniem trwałego zabiegu powiększenia przy wykorzystaniu implantów.

Zwycięski produkt rankingu Femelo

W kategorii suplementy na powiększanie biustu

Zobacz zwycięski produkt

Serwis Femelo.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.