Tabletki nr 1 w naszym rankingu

Odkryj zwycięski produkt na powiększenie biustu

Sprawdź produkt nr 1 w rankingu

Naturalne sposoby na powiększenie biustu

Jeśli szukasz alternatywy dla kosztownej i inwazyjnej metody powiększenia biustu, jakim jest wszczepienie sylikonowych implantów, to ten artykuł skierowany jest właśnie do Ciebie.

W artykule opisaliśmy trzy najczęściej stosowane metody naturalnego powiększania biustu oraz przybliżone koszty kuracji/zabiegu.

Zioła na powiększenie biustu

Cieszącą się bardzo dużą popularnością wśród kobiet szukających mało inwazyjnych sposobów powiększania biustu, jest metoda z wykorzystaniem tabletek na bazie w pełni naturalnych składników ziołowych, takich jak m.in. palma sabałowa czy bardzo dobrze znana kozieradka, od lat wykorzystywana w leczeniu wzdęć, zaparciach czy poprawie trawienia, zawierająca dużą dawkę fitoestrogenów roślinnych, skutecznie wpływających na powiększenie piersi.

Zioła na powiększenie biustu to dobre rozwiązanie dla kobiet pragnących delikatnego powiększenia rozmiaru swoich piersi z jednoczesną poprawą ich pełności oraz jędrności. Forma preparatu jest bardzo dyskretna i łatwa w zastosowaniu.

Cena miesięcznej kuracji z reguły nie przekracza 180,00zł.

Kremy na biust

Preparaty w formie kremów oraz balsamów to świetna alternatywa dla tych kobiet, które nie chcą lub z jakiegoś powodu nie mogą stosować suplementów w formie tabletek czy kapsułek.

Ta forma kuracji powiększającej również ma swoje zalety, niewątpliwie jedną z nich jest głębokie odżywienie i pielęgnacja okolic dekoltu, systematyczne stosowanie kremów zapobiega wiotczeniu i utracie elastyczności skóry zapewniając Twoim piersiom naturalny efekt push-up.

Dla spotęgowania efektów zaleca się jednoczesne stosowania kremów oraz tabletek.
W większości przypadków kuracja z wykorzystaniem kremów nie przekracza 100zł.

Powiększenie biustu kwasem hialuronowym

Coraz większym zainteresowaniem Polek cieszy się metoda wypełnienia piersi kwasem hialuronowym, dzieje się tak nie bez powodu, efekty zabiegu widoczne są od razu po jego wykonaniu, a sama metoda jest bezpieczna i mało inwazyjna, przeprowadza się ją najczęściej w znieczuleniu miejscowym, a sam zabieg trwa nie więcej jak 60 minut.

Efekt uzyskany dzięki wstrzyknięciu kwasu hialuronowego to piersi większe nawet o 1-2 rozmiary.

Niestety i ta metoda niepozbawiona jest wad, główną z nich jest cena, która potrafi sięgać nawet 12 tys. zł w zależności od kliniki, a sam zabieg należy powtórzyć po około 30 miesiącach, wynika to z faktu, iż produkt jest naturalny i w pełni biodegradowalny.

Zobacz również:

Popularne metody powiększania biustu

Przeanalizowaliśmy dla Ciebie po które produkty kobiety sięgają najczęściej!

Wykres skutecznych produktów na powiększenie piersi

Zwycięski produkt rankingu Femelo

W kategorii suplementy na powiększanie biustu

Zobacz zwycięski produkt

Serwis Femelo.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.